sobota, 26 kwietnia 2014

Wiosna!!!


Na świecie zrobiło się pięknie. Wiosna to moja ulubiona pora roku. W związku z tym dzisiejszy post będzie głównie botaniczny. 


Nie mam szczególnych zdolności do uprawy roślin. Kupiłam sobie hiacyntka i staram się o niego jak najlepiej dbać. Zmieniłam mu doniczkowy domek i codziennie wystawiam na słoneczko. Może się uda i kwiatek przeżyje:)


 Tak wyszło doniczka w kolorze Storma. Mina jest super -"ale o co chodzi"Jeżeli interesują Was dalsze losy Chelsea, to uprzejmie donoszę, że dom tymczasowy zmienił się na dom stały:).

6 komentarzy:

 1. Taak,pięknie jest na dworze :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne zdjęcia szczególnie to 1 :)
  Fajny filmik :3
  Super blog obserwuje :)
  Zapraszam na mojego psiego bloga :)
  http://psiakislodziakiluna.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia są fenomenalne, ale nic nie przebije wiadomości, w której mowa o tym, że jakiś czworonóg trafił do kochającego domu STAŁEGO!

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, że znalazł rodzinę, która go pokocha! Zdjęcia super!

  pzdr
  Ola&Nitro

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za fajne komentarze. Cieszę się, że do mojego bloga zaglądają takie osoby. A co do Chelsea to, gdyby na początku swojego życia trafiła na mądrych i odpowiedzialnych ludzi to w wieku ośmiu lat nie byłaby porzuconym psem. Dobrze, że ta historia tak się skończyła, ale ile podobnych historii nie kończy się "happy endem".

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiosna - najlepszy czas dla psolubnych: nie za ciepło, nie za zimno, idealna pora na długie spacery i zabawy bez końca.
  Super, że kolejny bezdomniak ma swój własny dom i oby coraz więcej takich historii kończyło się "happy endem" :)
  vizsla-kepi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń